Detail podujatia
Infected Rain | Up!Great
Dátum 25. 4. 2018
Čas 20:00
Miesto Randal Club
°INFECTED RAIN°
Moldavská nu-metalová/metalcorová parta v čele s charismatickou samicí Lenou Scissorhands, která se po třech letech představila na letošním FajtFestu a v srpnu na festivalu Brutal Assault, startuje na jaře další část “86 tour”.

Infected Rain existují od roku 2008, dosud mají za sebou tři CD a jsou nejznámější moldavskou kapelou. K poslednímu albu, které vyšlo letos a nese název "86" proběhla první část stejnojmenného turné napříč Evropou, jehož další část startuje v dubnu 2018 v Bratislavě. Z aktuálního alba vyšly dosud dva singly s videoklipy - "Mold" a zatím poslední "Orphan Soul".

http://infectedrain.com/
https://www.facebook.com/infectedrain/
https://www.youtube.com/user/blackdvdrain


°UP!GREAT°
Crossover z Ostravy. Veronica a její hoši. HC/rockový nářez s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky, vystupují na české klubové a festivalové scéně a představili se i v Německu a Polsku. Milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů. Ve spolupráci s nezávislým labelem TTRec. pořádají v Ostravě každoročně festival /TTRec. party/, kde se objevuje to nejlepší z české klubové alternativní scény.
Minulý rok v březnu sdíleli pódium s ukrajinskou crossoverovou smrští Jinjer a v listopadu s nu-metalovými Infected Rain, ke kterým se na jaře 2018 připojí na části pokračování jejich “86 tour”. V březnu 2018 začínají pracovat v DS studiu na novém CD, které by mělo vyjít v průběhu roku 2018, ve kterém kapela oslaví 10 let své existence.
Zvuk, emoce, energie a riffy jak cyp. Don´t Panic!

www.upgreat.cz
https://m.facebook.com/UPGREAT-156701666757/
http://bandzone.cz/upgreat
https://upgreat.bandcamp.com/

www.ttrec.cz


°INFECTED RAIN°
This nu metal/metal core Moldavian band with a charismatic female leader Lena Scissorhands burst into Czech festivals as FajtFest or Brutal Assault this year and continues its „86 tour“ in spring 2018.
Infected Rain was formed in 2008, they have released three albums and they became renowned moldavian band. Last album came out this year, it´s called „86“ and is followed by the same name tour across the Europe, which further part starts in Bratislava in April 2018. A new album is accompanied with two new singles along with videos – „Mold“ and „Orphan Soul“.


°UP!GREAT°
Female fronted crossover from Ostrava. HC/rock hard stuff with an absolute female energy obsessed with crossing the music genres. They have released three albums, have been performing in clubs and on the festivals in Czech republic as well as in Germany and Poland. They cooperate with an independent label TTRec. and hold an annual event in Ostrava called TTRec. Party, where the best rock/alternative czech bands are presented. In March this year Up!Great shared the stage with Ukrainian insane crossover band Jinjer and in November with nu-metal band Infected Rain, which spring „86 tour“ they are joining partly. They are beginning to work on their fourth album in DS studio in March 2018 and it should come out during the year 2018 as a celebration of band´s 10 years anniversary.
The sound, emotions, energy, riffs. Don´t panic.

•VSTUPENKY•
https://www.smsticket.cz/vstupenky/11129-infected-rain-md-up-great
7,4 € do 30.1. | 8,6 € do 27.2. | 9,8 € do 25.4. || na místě: 10 € do 20:30 | 14 € od 20:30