Detail podujatia
Dragonhammer, Eufory, Eagleheart
Dátum 28. 10. 2018
Čas 20:00
Miesto Randal Club
DRAGONHAMMER – Progressive/ Power Metal Band z Talianska, ktorý je na scéne už od 1999. Po niekoľkých výmenách na rôznych postoch v kapele sa situácia zastabilizovala až v roku 2012 a odvtedy kapela úspešne koncertuje po celej Európe. Na konte má doteraz 4 albumy. Ten posledný album “Obscurity “ je z r. 2017 a DragonHammer ho predstaví na svojom októbrovom turné - keď navštívi klubovú scénu na Slovensku a v Čechách.

https://www.facebook.com/dragonhammer.official/
http://www.dragonhammer.com/home.html

EUFORY - Power / Heavy metalová kapela zo Slovenska vydala svoje debutové album “Flying Island Eufory” v roku 2015. S novým albumom “Higher and Higher” z r. 2018 sa zaradila medzi najlepšie vo svojom žánri. Eufory skúma hudobné a lyrické konvenčné metalové motívy, robustné gitarové riffy siahajúce do progressu, zdvojovanie sól a ich výmenu a spolu s vokálmi sa triafajú rovno do metalového srdca publika. Mladá kapela okolo dievčaťa bubeníčky Mimi je energická, hravá, melodická - príďte a zažite ich!

https://eufory.sk/
https://www.facebook.com/euforyband/

EAGLEHEART - Predná česká powermetalová formácia vydala v minulom roku svoj doposiaľ najlepší album "Reverse", ktorá mala úspech u nás i v zahraničí. A čitatelia časopisu Spark ju dokonca v nedávnej ankete označili za najlepší český metalový album roku 2017! Kapela je založená na spojení podmanivej melodiky, energie a rýchlosti v kombinácii s tromi unikátnymi spevmi.

http://www.eagleheart.eu/
https://www.facebook.com/eagleheartband/?ref=br_rs

Oficiálny predpredaj na stránke:
https://www.ticketlive.sk/sk/event/dragonhammer-eagleheart-marturos-vrutky