Detail podujatia
Bars & Melody (UK) + support
Dátum 16. 5. 2019
Čas 19:00
Miesto Randal Club
Bars & Melody, tiež známy ako BAM, sú britské spevácke a raperské duo, ktoré tvoria raper Leondre DeVries (Bars) a spevák Charlie Lenehan (Melody). V roku 2014 sa zúčastnili ôsmej série Británia má talent, kde skončili na skvelom 3. mieste. Po tomto úspechu Bars a Melody podpísali zmluvu so Syco Music. Debutový singel Hopeful vyšiel 25. júla 2014. Po skvelom prijatí fanúšikmi na letnej premiére v Bratislave sú BAM opäť v štúdiu a s novými pesničkami sa prídu pochváliť do Randalu 16. mája 2019 !

Informácie o koncerte:

15:45 akreditácia majiteľov VIP PLATINUM

16:00 VIP PLATINUM Meet & Greet

16:30 akreditácia VIP

17:00 VIP Meet & Greet program

19:00 vstup do sály s obyčajnou vstupenkou

19:30 začiatok vystúpenia prvého umelca

https://www.youtube.com/watch?v=Bt42H-bSAVA

Vstupné : V.I.P - Platinum 200 € iba 5ks !!!

hodinové Meet & Greet s BAM pre 5 osôb

skorší vstup do klubu a vstup na zvukovú skúšku + VIP

VIP vstupenky 70 € iba 150 ks

Meet & Greet + fotka s BAM, laminovaná VIP BAM vysačka BAM so šnúrkou na krk, plagát a náramok BAM

Normal vstupenka : 20 €

Vážení hostia,

je pre nás veľkým potešením, že budeme vo Vašom meste !

Prosíme Vás, aby ste si pred VIP stretnutím skontrolovali a pripravili VIP vstupenku ku kontrole pri vstupe naším usporiadateľským týmom. Na základe predchádzajúcich skúseností prosíme, aby sa nikto nepokúšal vstupenku falšovať, alebo o duplikát. Ak by sa o to niekto pokúsil pod Vašim menom (resp. Vášho dieťaťa) a chcel ešte raz použiť VIP vstupenku na rovnaké meno/vstupenku, tak NEBUDE pustený na stretnutie. Tiež sa vopred ospravedlňujeme, ale nebudeme môcť vychádzať v ústrety ani oneskorencom. Začneme a tiež skončíme podľa časového plánu:Pri vstupe vlastník VIP vstupenky dostane aj svoju Bars & Melody VIP visačku ako špeciálny darček k turné.VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

* Áno, je možné objatie Charlieho a Lea, prosíme ale, aby ste nehopsali a nebehali okolo umelcov a svojich priateľov, chceme predchádzať Vašim a ich zraneniam !

* Prosíme nefilmovať a nenakrúcať video !

* Rodičia, alebo Váš sprievod môžu byť s Vami na stretnutí Meet&Greet bez VIP vstupenky, ale musia mať zakúpenú štandardnú vstupenku.

* Možnosť vyfotiť sa s Bars & Melody máte len raz, to preto, aby sa dostalo na všetkých. Mnoho priateľov sa s nimi chce fotiť aj spoločne, to nie je samozrejme problém, len potom nebude možné žiadať navyše Vaše samostatné foto. Platí pravidlo jedna osoba / skupina priateľov, – jedna fotka.

* Fanúšikovia Bars & Melody obvykle chcú chlapcov obdarovať mnohými darčekmi. Aj keď je to od Vás milé a veľkodušné, nie je v ich silách si vziať so sebou domov. Budeme radi, ak ušetrite svoje peniaze za darčeky a radšej Bars & Melody napíšete niečo pekné do listu, predáte ho asistentke a chlapci si Váš odkaz radi prečítajú niekde v pohodlí na cestách.

* Autogram je limitovaný jeden pre jednu osobu.

* Niektorí fanúšikova radi skúšajú rôzne pózovať pri fotení s Bars&Melody. Je to v poriadku, len opäť prosíme o bezpečnosť pre všetkých, aby nikto neutrpel žiadne zranenia. Prosíme, žiadne ľudské pyramídy, bozkávanie, poskakovanie a podobne. Keď chcete (bezpečnú) pózu, prosíme vyskúšajte si ju vopred ešte pred stretnutím s Charliem a Leem.Ak máte ešte nejakú otázku k meet & greet, môžete ho poslať (v angličtine) na email:Barsandmelodymeetandgreet2018@gmail.comProsíme, aby ste na uvedený e-mail nepísali ohľadom iných témat. K takýmto sa nebudeme vyjadrovať. Ospravedlňujeme sa, ale hovoríme iba anglicky.Chlapci a celý tým sa teší na stretnutie s Vami a radi pochválime, čo všetko sme si pre Vás sme si pre Vás, fanúšikov pripravili pre aktuálne turné !Tak na skoré stretnutie !The Bars & Melody Team