Detail podujatia
Mikulášska tancovačka vol. 14
Dátum 26. 11. 2022
Čas 18:30
Miesto Randal Club

Znovu oživujeme tradíciu Mikulášskej tancovačky, ktorú nám posledné 2 roky zrušil covid. Tentokrát veríme, že sa podarí a bude najsilnejšia zo všetkých. Podarilo sa nám zostaviť kurva našlapaný lajnap, kde vystúpia aj vážne hviezdy českej scény. Všetky kapely dôverne poznáme, a tešíme sa, že prijali pozvanie.

Ako prvý vystúpia dinosauri KANÁL. Známe postavy scény ako Hulo a Vlčák to dali dokopy a sľubujú pol hodinu prasatého krastu. 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100075867117924

Kto ešte nepočul DAMATO a ich tohtoročnú nahrávku Triumf smrti, nech tak rýchlo urobí. Práve tento album je určite top čo sa stredovekého hardcore crustu týka.
https://www.facebook.com/DamatoHC

Dlhšiu dobu čakáme kde sa objaví kapela ktorá vzíde z novodobej trešovej vlny. REFORE sú presne oni. Vlasatí valasi plní kurva dobrej energie.
https://www.facebook.com/reforethrash

HENTAI CORPORATION treba vidieť. Profesionálni muzikanti ktorý si mozog nechávajú doma a na koncerty prídu ako zvieratá. Pražský tajfún skazy.
https://www.facebook.com/hentaicorp

ČAD, posilnený novým basákom Grizzlym Zlým, dostal do hudby ešte drsnejší drajv. Po dlhej koncertnej sezóne vysypeme z pódia kopu železa na každého, kto sa nebojí. Vycibrený setlist nebude mať slabé miesto. 
https://www.facebook.com/cadripcore